Natiwa Stability Training

Szkolenia dla fizjoterapeutów

 

 

 

Natiwa Stability Training

Szkolenia dla fizjoterapeutów

 

Natiwa Stability Training to szkolenie skoncentrowane na rehabilitacji kręgosłupa szyjnego przeznaczone dla fizjoterapeutów, lekarzy,masażystów, trenerów personalnych.

Jest to innowacyjna i skuteczna metoda rehabilitacji kręgosłupa w przypadku stwierdzenia dyskopatii, niestabilności kręgosłupa,urazu typu „smagniecie biczem”, kręgozmyku, stenozy kanału kręgowego. Dołącz do zespołu Natiwa Team i zostań najlepszym specjalistą od kręgosłupa szyjnego w swoim mieście. Zobacz szczegółowy plan szkolenia poniżej.

Cele szkolenia

 • zdobycie wiedzy z zakresu badania i diagnozowania kręgosłupa szyjnego
 • nauka techniki korekcji kręgosłupa, prawidłowej postawy i ergonomii pracy
 • praktyczne metody stabilizacji kręgosłupa
 • zdobycie umiejętności planowania terapii
 • analiza i interpretacja objawów pacjenta
 • prognozowanie efektów

Plan szkolenia

 1. Prowadzenie wywiadu i interpretacja wyników.
 2. Badanie osiowości kręgosłupa.
 3. Analiza radiologiczna zdjęć RTG i rezonansu magnetycznego.
 4. Omówienie najczęstszych problemów klinicznych: dyskopatia, niestabilność kręgosłupa, uraz typu „smagnięcie biczem”, kręgozmyk, stenoza kanału kręgozwego.
 5. Omówienie metod operacyjnych: laminektomia, spondylodeza przednia,tylna foraminotomia, disectomia ze spondylodezą.
 6. Planowanie i prowadzenie rehabilitacji z wykorzystaniem takich elementów terapii jak trening stabilizacji, trakcja kręgosłupa, kinesiotaping, ergonomia siedzenia, masaż klasyczny i powięziowy.
 7. Ocena postępów w terapii, analiza błędów w czasie wykonywania ćwiczeń, rokowania.

Po zakończeniu szkolenia każdy uczestnik otrzymuje certyfikat ukończenia, skrypt oraz fakturę.
Szkolenie odbywa się w ciągu jednego dnia i trwa 10 godz dydaktycznych.

MIEJSCE

Szczecin

TERMIN

Nieustalony

PROWADZĄCY

mgr Adrian Wawrzyniak

CENA

450 zł

Formularz zgłoszeniowy

Natiwa to firma zajmująca się  szkoleniem podyplomowym dla fizjoterapeutów. Naszą specjalizacją jest kręgosłup szyjny i w tym kierunku chcemy się rozwijać i szkolić. Zapraszamy do współpracy fizjoterapeutów, lekarzy, masażystów oraz trenerów personalnych, którzy chcą poszerzyć swoją wiedzę z zakresu rehabilitacji odcinka szyjnego, ergonomii pracy, stabilizacji kręgosłupa.

W trakcie szkolenia „Natiwa Stability Training” uczestnicy poznają metodę stabilizacji, która jest przede wszystkim bezpieczna . Wymaga od pacjenta systematyczności a od terapeuty dokładnej analizy objawów. W czasie całego dnia szkolenia omówimy i praktycznie przećwiczymy wszystkie najważniejsze elementy terapii. Kurs przeznaczony jest dla wszystkich, którzy chcą poszerzyć wiedzę z zakresu rehabilitacji kręgosłupa oraz chcących poznać prostą, innowacyjną, sprawdzoną i skuteczną metodę terapii. Zapraszamy na szkolenie. Dodatkowe informacje o terminie i cenie kursu pod adresem info@natiwa.pl

Newsletter

Bądź na bieżąco i zapisz się do naszego Newslettera!