Slice Pillow

Zadbamy o twój kręgosłup

Slice Pillow

Zadbamy o twój kręgosłup

Slice Pillow

Zadbamy o twój kręgosłup

Slice Pillow

Zadbamy o twój kręgosłup

Poduszka rehabilitacyjna

Poduszka ortopedyczna Slice Pillow to najbardziej innowacyjna poduszka na rynku. Opatentowana na terytorium RP. Wymyślona przez fizjoterapeutę. Wyposażona w trzy systemy podpierające głowę. System Multilevel służy do regulacji wysokości poduszki rehabilitacyjnej abyś mógł dopasować ją indywidualnie do swoich potrzeb. System Head Support pozwala na utrzymanie tej samej wysokości podparcia głowy przez całą noc. Rozwiązanie to zapobiega działaniu niekorzystnych dźwigni. Bridge System to prawidłowy punkt podparcia dla twojej głowy. Więcej szczegółów poniżej: Bridge System, Multilevel System, Head Support System, Oeko Tex Standart 100.

Bridge System

Poduszka anatomiczna z Bridge System

Przetestowaliśmy kilkadziesiąt rodzajów materiałów i tworzyw w NatiwaLab aby wybrać ten najlepszy dla twojego kręgosłupa. Wszystkie materiały, które wybraliśmy spełniają wymagania humanoekologiczne aktualnie obowiązującego standardu dla wyrobów w bezpośrednim kontakcie ze skórą.

Bridge System to nowa konstrukcja poduszki ortopedycznej, która ma na celu usunięcie niedogodności, czyli likwidację dźwigni działającej na kręgosłupie. W związku z powyższym opracowaliśmy poduszkę rehabilitacyjną do spania podpierającą wyłącznie samą głowę, a nie odcinek szyjny. Zaletą rozwiązania jest to, że dzięki jego zastosowaniu szyja przyjmuje stabilną pozycję.

Przy takim rozwiązaniu szyja stanowi most, uniesiony nad materacem, ale stabilizowany z dwóch stron filarami- z jednej strony plecami a z drugiej strony głową na poduszce. Głowa położona na poduszce ortopedycznej, która nie dostosowuje się do jej kształtu, nie wymusza napięcia mięśni szyi. Pozwala na odpoczynek mięśni przez kilka godzin podczas snu.

Multilevel System

System Multilevel w poduszce rehabilitacyjnej do spania Slice Pillow

System opracowany po wielu latach badań nad kręgosłupem szyjnym. Stworzony przez fizjoterapeutę, którego doświadczenie pomogło wielu pacjentom uniknąć operacji kręgosłupa. Najważniejszą funkcją systemu Multilevel jest możliwość zbudowania i dopasowania grubości poduszki do siebie. Grubość poduszki regulowana jest za pomocą plastrów.

Poduszka rehabilitacyjna do spania slice pillow przecięta jest na 6 plastrów. 3 plastry po 2 cm i 3 plastry po 1cm. Tak więc w jednej poduszce masz 9 poduszek do wyboru. Od 1cm do 9cm wysokości. Największym plusem systemu jest to, że nie będziesz musiał kupować kilku poduszek. Sposób dopasowania wysokości naszej poduszki anatomicznej znajduje się w instrukcji dołączonej do produktu.

Darmowy transport
Dostawa w ciągu 48 godzin
90 dni na zwrot

Poduszka rehabilitacyjna

Poduszka rehabilitacyjna Slice Pillow 50 cm x 30 cm x 9 cm

250,00 zł

brutto + przesyłka gratis oraz 90-dniowe prawo zwrotu

Ten znak potwierdza, że produkt został przebadany przez niezależny instytut badawczy OEKO-TEX® Standard 100 powstał w 1992 roku w celu zapewnienia odpowiedniego poziomu bezpieczeństwa zdrowotnego na wszystkich poziomach produkcji wyrobu włókienniczego począwszy od wytwarzania przędz aż do produkcji wyrobu gotowego włączając akcesoria takie jak zamki błyskawiczne, guziki. Tekstylia oznakowane etykietą OEKO-TEX® spełniają wysokie wymagania humanoekologiczne. Nasza zasada brzmi: Im większy kontakt produktu ze skórą, tym ostrzejsze kryteria musi on spełnić.
Jesteśmy w bliskim kontakcie z wyrobami włókienniczymi w ciągu całego naszego życia – dniem i nocą. Nosimy je blisko skóry, śpimy w nich. Czy nie jest dobrze wiedzieć, że tekstylia, niezależnie czy wykonane z włókien syntetycznych czy naturalnych, są wolne od substancji szkodliwych dla naszego zdrowia?
Nie ma znaczenia gdzie kupujesz tekstylia lub gdzie zostały one wyprodukowane: Wszystkie produkty z etykietą OEKO-TEX® są bezpieczne ponieważ są wolne od substancji szkodliwych. Gwarantujemy to dzięki jednolitym na całym świecie kryteriom OEKO-TEX®, które wszystkie laboratoria instytutów członkowskich są zobligowane stosować podczas systematycznego prowadzenia badań wyrobów włókienniczych.

Poduszka ortopedyczna Slice Pillow to najbardziej innowacyjna poduszka na rynku.

Wymyślona przez fizjoterapeutę. Wyposażona w trzy systemy podpierające głowę.

System Multilevel służy do regulacji wysokości poduszki anatomicznej abyś mógł dopasować ją indywidualnie do swoich potrzeb. System Head Support pozwala na utrzymanie tej samej wysokości podparcia głowy przez całą noc. Rozwiązanie to zapobiega działaniu niekorzystnych dźwigni. Bridge System to prawidłowy punkt podparcia dla twojej głowy.

Skład poduszki ortopedycznej do spania Slice Pillow.

Poszycie: 65% poliester, 35% bawełna.

Wypełnienie: pianka polieterowa o zwiększonej sztywności

Natiwa. Zadbamy o twój kręgosłup.

Opinie klientów

Polecam, transakcja zakupu przebiegła pomyślnie, poduszkę testuje od kilku dni i pierwsze wrażenia są rewelacyjne, polecam.

Marek, Szczecin

Wspaniały innowacyjny produkt! Moje poprzednie 2 poduszki nie dopasowywały się idealnie do mojego ciała… podobno przez moją „specyficzną budowę”, odkąd używam NATIWA, wiem że były one niedopracowane. Bardzo się cieszę, że w końcu znalazłam produkt, który zmniejsza mi dyskomfort ! Serdecznie polecam poduszkę NATIWA!

Alicja, Szczecin

Newsletter

Bądź na bieżąco i zapisz się do naszego Newslettera!